Kapat
69 ürün bulundu.

Özür Dileme Çiçekleri

Özür Dileme Çiçekleri

Hepimiz hayatımız da sevdiklerimizi üzebilir ve kalbini istemeden kırabiliriz.İnsanız bazen boş bulunup bu tarz hatalar yapabiliriz.Ancak özür dilemek istediğiniz kişi ile ilişkinizi güçlendirmeyi gerçekten önemsediğinizi göstermek için sadece samimi konuşmanız değil,önemli olan hatalarımızdan ders çıkarıp,tekrarlamamak için özen göstermemiz.Karşı tarafa elimizden geldiğince bu hassasiyeti göstermemiz.

Özür Çiçekleri

Yaptığımız bu üzücü durumu tolere etmek için birşeyler yapmak isteriz.Özür mahiyetinde hediyeler,çikolatalar,çiçekler veya üzdüğümüz kişinin neler sevdiğini düşünüp buna göre hareket ederiz.Bu durumdan dolayı üzgün olduğunuzu ifade eden en güzel ve pratik hediyelerden birisi çiçeklerdir.Çiçeklerin o güzel duruşuna mis kokusuna kimse karşılıksız kalmaz,iç ısıtıcılığı sayesinde görenlerin gönlünü feth etmektedir.

Eğer bu bir arkadaşlık veya aşk ilişkisiyse,sevgi olduğu varsayılır,bu nedenle affedilecek bir buket çiçeğin yardımcı olabilmesi için dramatik durumlar dışında her zaman bir telafi olasılığı vardır.

Özür çiçekleri arayışı içindeyseniz İris Çiçekcilik'de birbirinden güzel çiçek buketleri,çiçek aranjmanları,kutu çikolata konseptleri özenle sizin için tasarlanmıştır.

Özür Dilerim Çiçek Buketleri

İlk adımı atmak her zaman kolay değildir ama bunu telafi etmek için çiçekler en hararetli tartışmada bile imdadınıza yetişir.Nitekim kişinin itiraf etmeye cesaret edemediği bir hatadan duyduğu üzüntüyü dile getirebileceği gibi,işlenen eylemden duyduğu pişmanlığı da ifade edebilir.Özür dilemek bir alçakgönüllülük hareketidir.

Çoğu zaman çiçek verenler,niyetlerinin birisini kırmak olmadığını ve yaptıkları hatayı anladıklarını söylemek isterler.

Özür dileme çiçeği seçimi yaparken her şeyden önce özür dilemek istediğiniz kişinin hangi çiçek tarzını sevdiğini ve hangi çiçeğin onu diğerlerinden daha fazla etkileyeceğini bilmeniz gerekir. Her insanın diğerlerinden daha fazla etkilendiği ve güzelliği karşısında çok fazla etkilendiği bir çiçek modeli mutlaka vardır. Sevdiğiniz insana dilediğiniz özrün unutulmaz ve işe yarar olması için onun hangi çiçek tasarımlarını beğendiğini bilmeniz gerekir. Özür dilerken hangi çiçek sizin affedilmesini kolaylaştıracak ise onu tercih etmek avantaj elde etmenizi sağlar.Arkadaşlardan ya da sevgiliden özür dilemek gerektiğinde çiçek göndererek onun kalbini kazanmak istediğinizde, bu ayrımı çiçek buketinin üzerine yazacağınız bir not ile ya da tercih edeceğiniz çiçeğin tarzıyla yapabilirsiniz. Ayrıca tercih edilen çiçek aranjmanının genel tarzı ve çiçeğin konseptinin estetik duruşu ile yaratıcı fikirlere sahip olmak, yapacağınız jesti göz alıcı bir noktaya taşır. Diyalog kesinlikle her tür ilişkinin anahtarıdır ve sevdiklerinizden özür dilemek, çiçekler sayesinde, beklenmedik küçük bir yolculuk yeni bir başlangıca dönüştürülebilir. Bu konuda İris Çiçekcilik ürün portföyünde en uygun çiçek seçenekleri yer almaktadır. Çiçekler, duyguların en güzel ifadesidir. Nitekim her biri, içerisinde farklı anlamları barındırır.

Özür çiçeği de içtenliği ve samimiyeti ifade etmenin zarif bir yoludur. Özür çiçeği seçerken kararsız kalabiliriz. Bu noktada İris Çiçekçilik özgün tasarım çiçekleri ile size yardımcı olmaktadır.

Özür Dilerim Çiçeği Çeşitleri

Birden farklı çiçek modeli ve renk seçeneğini bir arada sunan çiçek aranjmanlarına her mevsim ulaşabilir ve dilediğiniz özre anlam katabilirsiniz.İçinde bulunduğunuz mevsim şartlarından yola çıkarak renkli ve harika bir çiçek buketi ile dilediğiniz özrü taçlandırmak tamamen sizin elinizdedir.Bununla birlikte özür dileme çiçeği alırken duyguları doğru bir şekilde yansıttığından emin olmak gerekir. Bu sebeple aranjman çeşitleri, farklı renk ve tasarımlarla kategorize edilir.

Klasik çiçeklerin başında gelen güller: Her yere ve her ortama çok başarılı bir şekilde uyum sağlayabilen güller içinde barındırdığınız birçok duyguya tercüman olabilir. Bu sayede anlamlı bir özür çiçeği olarak gülleri kullanabilirsiniz. Karşınızdaki insanla aranızda bulunan bağa uygun şekilde güllerin rengini değiştirmek sizin hayal dünyanıza kalmıştır.

athena-11-adet-beyaz-gul.jpg

Sadeliğin zarafeti ile şakayıklar: Yapılan hatayı telafi etmek için bazen sadece özür dilemek de yeterli gelmeyebilir. Bununla birlikte mis kokulu çiçekler eşliğinde taze bir dokunuşla daha etkili bir iz bırakmak istemek son derece normaldir. Aradığınız bu etkiyi sadeliğin zarif duruşu ile tamamlayan şakayıklar bu anlamda beklentileri karşılar.

11-adet-pembe-sakayik-buketi.jpg

Sevgiyi ifade ederken karanfiller: Karanfiller birçok farklı renk seçeneğini içerisinde barındırmasından kaynaklı her biri ayrı bir anlamı ifade eder. Sevdiğiniz kişinin kalbini kırdığınızda, karanfillerin bu geniş renk yelpazesinden yola çıkarak çok daha anlamlı bir özür dileme fırsatı yakalayabilirsiniz. Özür dileyeceğiniz kişiye samimiyetinizi ve sevginizin içten yönünü göstermek için mavi karanfiller uygun tercih olabilir. Ayrıca göz alıcı karanfillerin yanına ekleyeceğiniz etkili bir özürle affedilme şansınızı arttırabilirsiniz.

bubble-serisi-kutuda-aranjman.jpg

Asaletin simgesi orkideler: İncittiğiniz kalbi telafi etmek için birçok farklı yolu değerlendirmek gerekebilir. Klasik bir şekilde dilenen bir özür daha düşünceli kılabilecek çiçek modelleri ile affedilme şansını arttırmak mümkündür. Bu konuda orkideler zarif yapısı ve eşsiz duruşu ile özür dileme çiçeklerinin başında yer alır. Özellikle de sevgilinizin kalbini kırdığınızda ona kendinizi affettirmek için orkidelerin iddialı yönünden faydalanabilirsiniz.

daylight-saksida-6-dalli-beyaz-orkide.jpg

Klasik aranjmanlar arasında;

Ayçiçeği, Lale, Gül, Orkide, Şakayık buketleri vardır.

İris Çiçekçilik birbirinden canlı ve şık tasarımlı buketlerini inceleyebilirsiniz.

Sevdiklerinize, saygı ve sevginizi göstermenin güzel bir yolu olan özür çiçekleri, en önemli görevi üstlenmektedir. Sizler de farklı anlamlara sahip olan bu aranjmanları, karşı tarafın zevkleri ve istekleri doğrultusunda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Barışma çiçeği; ilişkide yapılan bir hatadan ya da bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı,pişmanlık ve affedilme arzusu gibi duyguları ifade etmek adına alınan hediyelerdir. Bu özel aranjmanlar, karşı tarafın, hayatınızın önemli bir parçası olduğunu gösterir. Üstelik çiçek almak, neredeyse herkesin hoşuna giden bir jesttir.

Beyaz gül, çiçek olarak özür dilemek için en uygun çiçektir. Karmaşık gül yapraklarının özel gelişim planı, her zaman insan ruhunun karmaşıklığının bir simgesi olmuştur. Yani çiçeklerin dilinde özür dilemek için gül, yapılan hatanın farkındalığını ifade eder. Yapraklarının samimiyetiyle beyaz gül, kişinin duygularındaki saflığı,samimiyeti ve geçmişin hatalarını süpürme niyetini ifade eder.

Çiçeğin beyazı, açıklama yapıldıktan sonra daha da sağlam varsayımlara dayalı olarak yazılacak bir raporun sayfalarını simgeliyor. İster bir eş, ister bir aile üyesi, bir arkadaş, bir iş arkadaşı olsun, bir özür notu ile birlikte harika bir beyaz köklü korunmuş gülden daha iyi bir şey yoktur. Diğer kişiye sakince düşünmesi için zaman tanımak için çiçeğin eve teslim edilmesi daha da iyidir.

Özür dilemenin birçok yolu vardır, samimiyet her şeyin temelidir ve af dilemek için beyaz güller vermek kadar samimi bir şey yoktur. En uygun çiçek çeşitleri ve aranjmanları ile İris Çiçekcilik çok uygun seçenekler sunmaktadır.

Özür Dilerim Çiçeği Fiyatları

Özür dilerim çiçeği fiyatları, bazı özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Çiçeğin türü ve buketin büyüklüğü, fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır. Ayrıca yapılan tasarımlar ve aranjmanlar, işçilik sebebiyle daha maliyetli olabilir.

Bu noktada İris Çiçekcilik özgün ve kaliteli tasarımları sizlere sunuyor. Özel siparişlerde ise fiyatlar değişkenlik gösterir. Kendinizi affettirmek için alabileceğiniz lüks, şık ve gösterişli aranjmanlar, kategorilerimizde sizleri bekliyor!

Her bütçeye ve her zevke uygun hitap eden İris Çiçekcilik web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Birçok ürün çeşitleri ile çiçeklerin güzellikleri ile sizi kararsız bırakacak kadar birbirinden güzel çiçek konseptlerin bulunduğu İris Çiçekcilik her zaman kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.