Kapat

İriscicek Çiçek Siparişi

www.iriscicek.com Web sitemizde "Çiçek Buketleri" "Aranjmanlar" "İRİSCHOCOLATE" gibi farklı farklı kategorilerimizde sergilenen çiçek tasarımlarımızı inceleyebilir, kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

Anasayfa, Kategori sayfası veya blog detay sayfasındayken çiçek tasarımın üstüne gelip "Detaylı İncele" "Sepete Ekle" butonlarının herhangi birine tıklayarak ürün detay sayfasına gidiyorsunuz.

Ürün detay sayfasında "Gönderim yeri yazınız veya seçiniz" alanından çiçeğinizi göndermek istediğiniz adresi seçiyorsunuz. Bazı ilçelerde mesafe ve diğer etmenlerden kaynaklı "Teslimat Ücreti" ekranı ile karşılaşabilirsiniz. Açılan pop-up'ı ok diyerek veya ekranın herhangi bir yerine dokunarak kapatabilirsiniz.

Adres seçimi yaptıktan sonra gönderim tarihi ve teslimat saati seçiyorsunuz.

Küçük süprizler de sergilenen ürünlerden eklemek isterseniz manuel olarak adet sayısını ilgili kutucuğa yazabilir veya + ve - butonları ile adet sayısını artırıp azaltabilirsiniz.

Seçimlerimiz tamamladıktan sonra "Sipariş Ver" butonuna tıklıyoruz.

Açılan ekranda eğer üyeysek "üye girişi yap" diyerek, eğer üye değilsek de üyelik indiriminden faydalanmak için "üye olarak" sipariş verebilir veya "üye olmadan devam et" diyerek sipariş vermeye devam edebiliriz. 

Sonraki adımda alıcı bilgilerini, alıcının detaylı teslimat adresini kart mesajınızı ekleyip "sonraki adım" diyoruz.

Sipariş bilgilerinden sonra, gönderici bilgilerini yani kendi bilgilerinizi eklemeniz gerekiyor. İsterseniz "fatura bilgilerini gir" bölümünden fatura bilgilerinizi girebilirsiniz. 

"Sonraki adım" diyerek "ödeme" aşamasına geçiyoruz. Karşınıza çıkan ekranda dilediğiniz ödeme seçeneğini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.