Kapat
30 ürün bulundu.

Söz-Nişan Çiçekleri

En özel çiçekler İris Çiçek ile burada! Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geç.
Söz-Nişan Çiçekleri

Birlikte bir hayatı paylaşmak için yola çıkan gelin ve damat adayları için söz-nişan töreni çok özel bir konumda yer alır. En özel günlerinde taze çift ve yakın çevresi açısından bu güzel günü hatırlatan çok önemli detaylar vardır. Söz konusu olan bu detayların en önemlisi ise her zaman söz ve nişan merasiminin başrolünde yer alan canlı çiçeklerdir. Bu nedenle söz ve nişan için çiçek tercihi yapılırken gelin ve damat adayının kafasında birçok soru işareti olabilir.

Nişan çiçeği ve kız isteme çiçeği tercihi yaparken bazı unsurların mutlaka dikkate alınması ve buna uygun bir seçim yapılması gerekir. Nişan törenlerinde kullanılan çiçekler, üzerinden kaç yıl geçerse geçsin unutulması mümkün olmayan detaylar olurken, aynı zamanda ilk adımın atıldığı bugün de eşsiz bir hava yaratır. Bu özel günde rağbet edilen birbirinden farklı çiçekler, ilk adımı atan gelin adayının kişisel zevklerine göre tercih edilebilir. Özel günleri taçlandıran ve hayatınızın en önemli günü olan nişan törenlerinde kullanıldığında çok hoş bir izlenim yaratır.

Bir insanın hayatının en önemli günleri denildiğinde, evlilik yolunda ilk adımın atıldığı süreç akla gelebilir. Söz ve nişan çiçeği seçimi yaparken nişan konseptine ya da gelin adayının tercih ettiği nişan elbisesine uygun olması güzel bir uyum sağlar. Birbirini seven gençlerin hayatını birleştirmek üzere ilk adımı attığı bu günde her detayın özenli şekilde seçilmesi, dikkat çekici detayların hâkim olduğu eşsiz bir merasim ortamı yaratmayı sağlar. Bu yüzden en küçük detayların bile mutlaka birbiriyle uyum içerisinde olması gerekir. Özellikle nişan çiçeklerinin ve diğer göz önünde olan detayların birbiriyle uyumlu olması unutulmaz bir güne imza atmanızı sağlar. Nişan ve söz çiçekleri seçerken kararsız kaldığınızda, İris Çiçekçi web sitesinde yer alan birbirinden güzel çiçek seçeneklerine göz atarak zevkinize ve nişan konsepte uygun çiçekleri tercih edebilir ve firmamızdan tek tıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Nişan Çiçek Modelleri

Söz ve nişan çiçeği modelleri nasıl olmalıdır sorusuna verilebilecek en güzel cevap, genel uyuma dikkat ederek dikkat çekici ve gösterişli bir stil oluşturması gerektiğidir. Ancak tercih edilen mis kokulu çiçeklerin gösteriş bakımından gelin ve damat adayından rol çalmamasına dikkat edilmesinde fayda vardır. Ayrıca nişan buketi içerisinde bulunan çiçeklerin türü, tören konseptine görsel anlamda ne kadar uyumlu olduğunu belirler. Çok fazla ihtişamlı olmayan ve çok daha zarif çiçek aranjmanlarına öncelik vermek için bu güne özel hazırlanan çiçek aranjmanının üç çiçek türünde oluşmasını sağlamak gerekir.

Tercih edilen nişan ve söz çiçeği farklı tür çiçeklerden olacaksa, renk ve model olarak birbirine uyum sağlayan çiçeklerin tercih edilmesi önemlidir. Söz ve nişan ortamının enerjisini yükseltecek olan bu zarif çiçekler, gelin çiçeğinin yanında bir ahenk oluşturmalıdır. Ayrıca bu bitkilerin tazeliği de son derece önemli detaylar arasında yer alır. Kokusunu ve tazeliğini kaybetmiş bir çiçek buketi en özel günlerden biri olan söz ve nişan merasimine gölge düşürecektir. Koku ve görüntü olarak hafızalara kazınan nişan ve söz çiçeği çeşitleri, doğal güzelliği ile her göreni etkisi altına almalıdır. Bununla birlikte buket içerisinde hangi çiçeklerin yer alacağı da genel nişan konseptine göre belirlenir. Her çiçeğin içerisinde barındırdığı farklı bir anlam olduğu göz önünde bulundurulduğunda, nişan ve sözün coşkusunu yansıtan çiçek aranjmanlarına öncelik verilmelidir.

Söz ve nişan çiçeği denildiğinde ilk akla gelen kırmızı gül buketinin yanında sümbül, şakayık ve lale gibi birçok farklı türde çiçek çeşidinin olduğunu söylemek mümkündür. Genellikle her özel günün başrolünde yer alan kırmızı güller aşkı ve tutkuyu temsil ettiğinden söz ile nişan törenlerinin olmazsa olmaz çiçeği olarak yerini korumaya devam eder. Tutku dolu bir aşkın simgesi olan kırmızı güller; nişan çiçeği olarak kullanıldığında vazoda gül, gül buketi ya da kutuda gül olarak özel şekilde tasarlanır. Ayrıca kırmızı güller kadar beyaz güllerde nişan ve söz merasimlerinde sıklıkla tercih edilir. Kırmızı güllerin bu konsepte daha iyi uyum sağlayabilmesi, eşsiz güzelliği ve mis kokusuyla en özel anları taçlandırma konusunda yüksek başarı sergiler. Öyle ki çoğu zaman 50 ya da 100 adet gibi büyük buketler halinde hazırlanan tasarımlar nişan ve söz merasimine damga vurur. Özgün aranjman tasarımı ve farklı süsleme türüyle özel günlerinize heyecan katan bu zarif buketler, şık ve modern duruşu sayesinde evlilik yolunda atılan ilk adımda bütün asaletiyle gelin ve damat adayının eşlikçisi olur.

Nişan Çiçek Buketi                                                      

Nişan çiçeği buketi kutuda, vazoda ya da saksıda tasarlanabilir. Tasarım süreci ve aranjman türü tamamen gelin ve damat adayının seçimlerine göre şekillenir. Vazo içerisinde tercih edilen nişan çiçek buketi çok zarif ve dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Vazo içerisinde bulunan tek tür ya da farklı türlerden oluşturulan özgün aranjmanlar taze çiftin beklentisini karşılayacak güzelliğe sahiptir. Birkaç adet nazar boncuğu ile süslenen nişan çiçeği buketi daha dikkat çekici bir görünüme sahip olur. Beğenilen nişan çiçeği buketine göz atarken, gelin ve damat adayının sonrasında kendi evlerinde kullanabileceği şık ve modern bir vazo tercih etmek çok daha doğru seçim olacaktır.

Ayrıca saksı çiçekleri de son yıllarda nişan çiçeği denildiğinde çok fazla rağbet gören bir seçenektir. Örnek vermek gerekirse; saksı içerisinde yer alan mis kokulu orkideler, nişan törenine çok doğal ve sade bir hava katar. Görsel olarak her göreni etkisi altına alan bu eşsiz çiçekler, yeni bir yuva kurma yolunda ilk adımı atan gelin ve damat adayının kişisel zevkleri doğrultusunda sipariş edilebilir.

Nişan Çiçeği Nasıl Olur?

Kutuda nişan çiçekleri ise son yılların en çok tercih edilen nişan çiçeği seçeneğidir. Kutu içerisinde yerleştirilen ve birden fazla çiçek türünün yer aldığı çiçek modelleri kullanılabileceği gibi, kırmızı güllerin yer aldığı tek tip çiçekler de kutuda nişan çiçeği olarak kullanılabilir. Siyah kutu içerisinde bulunan kırmızı güllerin görsel olarak tatmin edici güzelliği ideal bir nişan çiçeği olarak değerlendirilebileceği anlamına gelir.

Klasik seçimlerin enerjisine inanan gelin ve damat adayları için tasarlanan buket çiçekler ise modası hiçbir zaman geçmeyen bir seçenektir. Beğendiği çiçek modelleri kullanılarak özenle hazırlanan mis kokulu bir çiçek buket, asil duruşuyla söz ve nişan töreninde dikkatleri üzerine toplar. Ancak yine de en özel günlerin başlangıcı olan nişan ve söz gününde sıradışı ve ilgi çekici çiçek aranjmanları arayan gençler için birçok farklı alternatif bulmak mümkündür.

Söz Nişan Çiçeği Fiyatları

Kız isteme-nişan ve söz merasimlerinde; kokusu ve göz alıcı renkleriyle her görenin beğenisini kazanan canlı çiçek tasarımları görsel güzelliği ile özel günlerinizde adeta bir şölen yaratır. Her dilde en özel duyguları açığa vurma konusunda etkili olan bu narin bitkiler aslında yaşamın önemli bir parçası olarak kullanılır. Bu yüzden nişan ve söz merasiminde özgün bir seçim yapmak isteyen kişilerin her zaman kurtarıcısı olmaya devam eder. Alınan ilk çiçek de verilen sözler gibi gelin ve damat adayının birbirine karşı hissettiği duyguları temsil eder. İlk çiçek buketi ile başlayan bu güzel hayat yolculuğu, hayatı paylaşmak üzere ilk adımı attığınız bu özel günde ve daha sonrasında ilişkinize verdiğiniz değeri gösterir. Rengârenk çiçek seçeneklerini ne şekilde sunduğunuz, nişan töreninin genel olarak seyrini etkiler. İris Çiçekçi bu anlamda en özel anlara kaliteli çiçek çeşitleriyle eşlik etmek için çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Web sitemize göz atarak en sevdiğiniz insanlara canlı çiçeklerin görsel güzelliği sayesinde unutulmaz bir jest yapabilirsiniz.

Özel günlerde mis kokulu çiçeklerin yeri her zaman bambaşkadır. Günümüzde sevgi dilini yansıtmanın en zarif yolu olarak bilinen taze çiçekler aslında zarif kişiliğinizi ortaya koyar. İris Çiçekçi olarak önemli günlerinize özgün çiçek çeşitleriyle eşlik ederken, kız isteme başta olmak üzere evlilik sürecindeki tüm özel günlerde birbirinden farklı çiçeklerle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Söz ve nişan çiçeği fiyatları; tercih edilen çiçek modeline, tasarım özelliklerine ve firma seçimine göre farklılık gösterir. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken en önemli detay doğru firmadan çiçek siparişi vermektir. Aksi takdirde evlilik sürecine ilk adımın atıldığı bu özel günde, hayatınızın unutulmaz günlerinden birinde düşük kalite çiçek modelleri yüzünden istenmeyen bir izlenimin oluşmasına neden olabilirsiniz.

Nişan ve söz törenini daha anlamlı hale getirmek için kullanılan mis kokulu çiçekler, alanında uzman ekibimiz sayesinde üst düzey kalite standartlarında hazırlanır. Canlı çiçeklerin içerisinde barındırdığı derin anlamlar hakkında yeterince bilgi sahibi olmadığınızda, İris Çiçekçi’nin alanında uzman ekibinden bu konuda destek alabilirsiniz.  Bu sayede söz ve nişan töreninde kullanmak istediğiniz çiçekleri seçerken daha doğru bir karar verebilirsiniz.

Çiçeklerin sonsuz güzelliği sunduğu dünyasında üst düzey kalite çiçek aranjmanları ile farkını ortaya koyan İris Çiçekçi, sadece özel günlerde değil sıradan zamanlarda da sevdiklerinize beklenmedik sürprizler yapmanıza imkân tanır. Hiç beklenmedik bir anda sevdiği birinden gelen kocaman bir çiçek buketi, en sert görünümlü kişilerin bile kalbini yumuşatır. Özel günlerin anlamını bilerek her zevke ve her bütçeye hitap eden birbirinden renkli çiçek türlerini tek tıkla sipariş vermek ve değer verdiğiniz insanların yüzünde oluşan kocaman bir gülümsemenin sebebi olmak için İris Çiçekçi web sitesini ziyaret edebilir ve tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.