Kapat

İris Çiçek  SN.Erkan SAVAŞ liderliğinde 2003 yılında florya'da kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bugün'e kaliteli ve geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu hizmet süresince mutluluklarınızı, sevinçlerinizi, heyecanlarınızı kendi mutluluğumuz; üzüntülerimizi kendi üzüntülerimiz bilerek ve bunu hissederek bizleri ulaşmak istediğiniz yerlere elçiniz olarak seçtiniz.

Biz bu sorumluluğun 
önemini bilerek ve hissederek sizlere hizmet vermeye devam ettik ve şimdi e-ticaret / dijital ortamlarda da beraberiz.

 İnternet ile birlikte bir çok kolaylık da hayatımıza girmiş oldu. Çiçek sektöründe de bu kolaylıklardan hem müşteriler hem de çiçekçiler faydalanmaktadır. Fakat bu kolaylıklarla birlikte işin uzmanları değişmekte ve işinin ehili usta çiçekçiler yerini kalitesiz ve ucuz çiçeklerle hazırlanmış merkezi çiçekçiler devreye girmiştir.
www.iriscicek.com bu durumdan rahatsız olan siz müşterilerimize istanbul'un yerel çiçekçisi olarak çiçek siparişi verebilme imkanı sunmak için ortaya çıkmış bir yerel çiçekçi sitesidir. istanbul'un tüm ilçelerine kaliteli, taze ve özenle seçilmiş çiçeklerden hazırlanan siparişleriniz zamanında teslimat güvencesiyle çiçek göndermenizi sağlıyor.
www.iriscicek.com müşterilerine en uygun fiyatla en kaliteli çiçek siparişi vermenin gururunu yaşıyor.istanbul'un birbirinin kopyası olan, çiçekçiliğin kalitesini düşüren, müşterilerin internetten çiçek göndermek konusunda çekimser kalmasına neden olan çiçek sitelerinin aksine müşteri odaklı, kaliteye önem veren kurumsal yepyeni bir anlayış sunuyoruz.

www.iriscicek.com stratejisi, müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutarak, çeşitli ürün kategorilerinde kaliteli ve yenilikçi çözümler sunmak üzerine kuruldu.