Kapat
16 ürün bulundu.

Yeni Doğan Çiçekleri

Yeni Doğan Çiçekleri

İnsanın hayatında en güzel paha biçilemez duygulardan bir tanesi de çocuk sahibi olmaktır. Çocuk sahibi olan bir yakınınıza çiçek sipariş etmek,anne ve babanın mutluluğuna ortak olmanın en zarif yollarından biridir. Çiçek; yeni doğan bebeğe ve anneye alınabilecek çeşitli hediyelerin başında şüphesiz en zarif ve en anlamlı olanıdır. Hem ailenin yeni üyesi hem de taze anne-baba olan sevdikleriniz için birbirinden farklı çiçek türlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Genellikle yeni doğan bebekler için tercih edilen taze çiçek buketlerini özel bir bebek çiçeği yazısıyla tamamlayabilirsiniz. Tüm güzel enerjisiyle gelen ve mutluluk veren bebekler için babası ve yenidoğan bebeği seven çevresi için tatlı hazırlıklar ve hediyeler telaşına kapılabilirler. Bu tatlı telaşlarınızı İris Çiçekçilik ortadan kaldıracaktır. Yenidoğan bir bebeğin mis kokusuna eşlik edecek en güzel hediyelerden birisi de yenidoğan bebek çiçekleridir. Çiçekler tıpkı bebekler saf ve masumdur. Masumiyeti simgeleyen bebekler için ailelerine çiçek hediyesinde bulunmak çok hoş bir jesttir.Çiçek seçerken nasıl bir çiçek seçmeliyiz karar veremeyebiliriz. Blogumuzda size yardımcı olmak için Yenidoğan Bebek Çiçeği Nasıl Olmalı? Yenidoğan Bebek Çiçek Aranjmanı Nasıl Olmalı?Bebek Çiçek Fiyatları Nasıl? Bebek Çiçeğine yazılabilecek notlar nasıl olmalıdır? bu soruların cevabına kolay ulaşmanız için araştırmalar yaptık.

Yenidoğan Bebek Çiçeği Aranjmanları

Yeni bir bebeğin doğumu, hayatın en özel ve mutlu anlarından biridir. Bebek çiçekleri, dünyaya gözlerini açan minikler için bir hoş geldin hediyesi niteliğindedir. Günümüzde de oldukça tercih edilen hediyelerin başında gelir. Yeni anne babalarımıza bu mutlu zamanlarında göndereceğiniz ufak ve sıcak bir hediye ile bu mutlu zamanlarını daha da anlamlı kılabilirsiniz. Yüzlerinde güzel tebessüm sebebi olmak için canlı cıvıl cıvıl ve renkli seçenekleri ile tüm çiçek ve çikolata aranjmanları İris Çiçekcilik'de. Yenidoğan bebeğe çiçek seçimi yaparken, öncelikle bebeğin cinsiyeti göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun yanı sıra yeni doğan bebekler için canlı çiçekler, orkide, skulent, vazo çiçekleri veya saksı çiçekleri tercih edilebilir. Çiçek konseptleri kız çocuk ve erkek çocuk için genellikle pembe yada mavi renklerde tercih edilir. Alışılmışın dışında çiçek konseptleri arıyorsanız doğru sitedesiniz. Aranjmanların içerisinde çikolata, peluş ayıcıklar, bebekler de eklenmektedir.Yeni doğum yapmış çiçeği burnunda anneye düşünüldüğünü hissettirmek ve mutlu olmasını sağlamak için en güzelini ve göze çarpan çiçek aranjmanını seçmek isteriz. Rengi ile masumluğu temsil eden Beyaz Şakayıklar, renkleri birbirinden güzel Mavi, Beyaz ve Pembe Orkideler de tercih edilebilir.

magic-blue-6-dalli-orkide.jpg cam-vazoda-ozel-fontana-orkide.jpg cam-vazoda-midi-pembe-orkide-4.jpg

Farklı birşey olarak yenidoğan bebek çiçek konseptleri düşünüyorsanız birçok çeşitleri ile İris Çiçekçilik web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yenidoğan Bebek Çiçeği Notları

Mutlu ebeveynlerin yanında olduğunuzu belli etmek için karar verdiğiniz çiçek konseptinin olmazsa olmazı,duygularınızı ifade ettiğiniz Çiçek notlarına neler yazılabilir? Göndereceğiniz çiçeği belirlemek kadar düşündürücü kısımdan birisi de not yazmak.İşinizi kolaylaştırmak için İris Çiçekçilik olarak bu ayrıntıyı da düşündük.İçtenlik içeren yenidoğan bebek çiçek notları şu şekildedir;

Hayatımızı renklendirdin. Nice sağlıklı mutlu huzurlu günler görmen dileğiyle. O minik gözlerinden öpüyorum.

Çocuk sahibi olmanın o vazgeçilmez duygusu hep canlı kalsın yüreklerinizde… Yeryüzünün en özel anne ve babası olacaksınız. Sevgilerle…

Yeni bebeğin ailesine ve çevresine hayırlı bir evlat olmasını diler, sağlıklı ve mutlu bir ömür temenni ederiz.

Dünyanın en özel duygularından biri olan annelik duygusunun mutluluğunu tüm hayatın boyunca yaşaman dileğiyle.Hayırlı olsun.

Bebeğimize hoş geldin diyor, sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

Hayatımızı renklendirdin.Nice sağlıklı mutlu huzurlu günler görmen dileğiyle.O minik gözlerinden öpüyorum.

Hoş geldin güzel bebek.İyilikler getirdin dünyamıza…

Yaşamın boyunca tüm güzellikler seninle olsun şirin bebek…

Bebeğin doğum haberini aldık, mutluluğunu paylaşıyoruz.Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütsün.Ne kadar sevinçli olduğunu hissedebiliyorum… Hayırlı olsun.

Güzel bebeğinizi de şu an yakından görmeyi isterdik.Ailenizin yeni üyesine güzel bir gelecek diliyoruz. Sevincinizi paylaşıyoruz. Allah analı babalı büyütsün.Görüşmek dileğiyle.

Dualarımız sizinle, gözünüz aydın. Bebişi bizim yerimize de sevin.Birlikte güzel günler yaşamanız dileğiyle.

Eşsiz gözlerini hayata açan güzel melek, dilerim hayatta her şey minik yüreğinin istediği gibi olur ve seni kötülüklerden uzak bir yaşam bekler.

Aramıza katılmandan büyük mutluluk duyuyoruz. Hoş geldin bebek…

Minik bebeğin yanaklarından ileriki günlerde öpebilmek için sabırsızlanıyorum,kendine ve ufaklığa iyi bak…

Seni ne zamandır bekliyorduk.Aramıza hoş geldin miniğim…

Ailemizin yeni üyesine dünyamıza hoş geldin diyor size ve ailemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.

Minik meleğin kalbinden sevgi ve merhametin eksik olmaması dileğiyle. Allah'ım sağlık mutluluk ve umudu ömründen eksik etmesin. Tüm özlemlerinizin son bulması dileğiyle her şey gönlünüzce olsun.

Bakışıyla, gülüşüyle ve mis kokusuyla bu hayata merhaba diyen bebeğinize ve size mutluluklarla dolu çok güzel bir yaşam diliyorum.

Cennetten bir melek olarak teşrif eden miniğinizi hep pamuklara sardığınız ve bir ömür hep mutluluk içinde yaşadığınız çok güzel günler size nasip olsun. Gözünüz aydın.

Güzel anne bebeğin ile sana mutluluklar diliyoruz. Allah sana bağışlasın.

İki kişi adım attığınız bu yolun bütün zahmetlerine katlanıp, artık üç kişi olarak devam edeceğiniz hayatınızda size ve yeni doğan bebeğinize ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Doğuma Çiçek Gönder

Birbirinden zarif taze çiçek buketlerinin yanı sıra; orkide, sukulent, bonsai, saksı çiçekleri ve vazoda çiçek gibi farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Doğum sonrasında eve veya hastaneye göndereceğiniz yenidoğan bebek çiçeği ile sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.Heyecanlı ebeveynlerin heyecanlarına ortak olmak ve bu özel anı kutlamak, sevincinizi paylaşmak için en güzel doğum çiçeklerini sunuyoruz. Renkli ve canlı çiçek aranjmanlarımız, yeni ebeveynlere mutluluk ve pozitif enerji getirmek için özenle hazırlanmıştır. Doğum çiçeklerimizle,sevdiklerinize bu mutlu günlerinde yanlarında olduğunuzu hissettirin. Renkleri ile insanın ruhunu dinlendiren anneye geçmiş olsun hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Scafati Arajmanını değerlendirebilirsiniz.

scafati-kutuda-aranjman_1.jpg

Ebeveynleri çikolata ile mutlu etmek isterseniz özenle hazırlanan çiçek detayları olan çikolata konseptlerimizi inceleyebilirsiniz.

alissa.jpg

Bebek Çiçeği Fiyatları

Hesaplı bebek çiçeği fiyatlarına İris Çiçekcilik üzerinden göz atabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizin kalbini çalacak birbirinden güzel çiçeklerden dilediğinizi hemen sipariş verebilirsiniz. Her bütçeye ve her zevke hitap eden ürün yelpazesi barındıran İris Çiçekcilik olarak kaliteli hizmet, özenle hazırlanmış buketler, aranjmanlar, hediyelik çikolata konseptleri fiyatları hakkında web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yapmanız gereken web sitemizde yer alan taze ve mis kokulu çiçekler arasından sevdikleriniz için en şık çiçek modellerini seçmek. İris Çiçekcilik, nitelikli alışveriş deneyimi arayanların buluştuğu tek adres. Mutlu ve özel günlerinize ürünlerimiz ile eşlik etmekten memnuniyet duyarız. Aldığınız her hizmetten memnun kalmanız bizim önceliğimizdir. Özenle hazırlanan birbirinden güzel mis kokulu canlı çiçeklerimizin güzel hatıralar bırakması dileğiyle.