Kapat
7 ürün bulundu.

İris Chocolate

İris Chocolate

Özel günlerde sevdiklerini mutlu etmek ve onları düşündüğünü göstermek isteyen kullanıcıların zevkine hitap eden çikolata çeşitleri, son dönemin en dikkat çeken hediye seçenekleri arasında yer alır. Bu anlamda çikolata göndermenin inceliklerini en iyi bilen firma olarak farkını ortaya koyan İris Chocolate ile sevdikleriniz için özgün çikolata tasarımlarını hediye olarak sipariş verebilirsiniz. Çikolataların hem herkes tarafından sevilmesi, hem de özel günlerin ruhunu yansıtacak kadar şık bir hediye olması, tercih edilmesinin nedenleri olarak sayılabilir. Ancak çikolata hediye etmek için seçim yaparken, özenli davranmak ve bu konuda uzman firma olan İris Çiçekçi’den çikolata gönderimi yapmak gerekir.

Özel günlerde ya da sıradan zamanlarda bir hediye alırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. En başta hediye verilecek olan kişinin genel zevklerini bilmek, hediyeye karar verilmesi, alınması düşünülen hediyenin en iyi nerede yapıldığının ve ne şekilde temin edilebileceğinin bilinmesi gerekir. Özellikle çikolata gibi özel bir hediye düşünen kişiler, işinde en iyi hizmeti veren firmaları tercih etmelidir. Aksi takdirde kalitesiz çikolatalar, sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz durumda ona karşı mahcup olmanıza neden olabilir. Günümüzde hem çok şık tasarımı olan, hem de gerçek ve lezzetli çikolataları müşterilerle buluşturan çok az firma vardır. Bu nadir firmalardan biri de İris Çiçekçi bünyesinde satışa sunulan İris Chocolate ürünlerdir.

Çikolata; kakao çekirdekleri olarak da nitelendirilen Theobroma kakao tohumlarından oluşan çok güzel bir yiyecektir. Bu kakao çekirdekleri, 3 çikolata türü (bitter, sütlü ve beyaz)) olarak işlenir ve tüketilmeye hazır hale getirilir. Çikolata sadece lezzet dolu bir tatlı olmakla kalmayıp, insan sağlığına da birçok faydasıyla ön plana çıkar. Bunlardan en önemlisi ise en az işlenmiş ve yiyebileceğiniz en sağlıklı atıştırmalık olan çikolata, beyninizi etkileyen birçok farklı kimyasal madde bakımından son derece zengindir.  Kalpleri yumuşatma özelliği olan bu eşsiz lezzetleri sevdiğiniz insanlara gönderirken, dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise gönderdiğiniz çikolataların taze olması ve bütünlüğü bozulmadan tek parça olarak gitmesidir. Bunun için uygun koşulları sağlayan firmalar, değer verdiğiniz insanların  kalbini yeniden feth etmenizi sağlar.

Çikolata hediye ederken, bu yiyeceğin gönderildiği yer için bir anlamı olmasına dikkat etmeniz gerekir. Sadece hediye edilmek için özensiz şekilde tercih edilen hediye çikolata kutusu, karşı tarafa verdiğiniz değeri ortaya koymanın önüne geçerek istemediğiniz bir izlenim yaratmanıza neden olabilir.

Firmamızda yeni iş kutlaması, sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıldönümü, bayram ya da yılbaşı gibi özel günlerde her özen anın anlam ve önemine yakışır bir çikolata kutusu mutlaka vardır. Özenle hazırlanan bir çikolata kutusu, hem damağa hem de göze hitap etmesiyle dikkat çeker. Doğal olarak 7’den 70’e birçok kişi, karşısında özenle hazırlanan lezzet şöleni çikolataları gördüğünde dünyanın en mutlu insanı olur. Çikolatalar, özellikle bayram ziyaretleri gibi önemli noktalarda olmazsa olmazdır. Akraba ziyaretlerinde ağızları tatlandıran çikolatalar, ilişkiler arasında güçlü bir unsur olarak göze çarpar.

Çikolata, sevdiklerimizi mutlu etmenin en tatlı ve en zarif yoludur. Ancak kalitesiz satın alınan bir çikolata, hayal kırıklığı yaratabildiği gibi, bazı insanlar sağlık sorunlarından kaynaklı çikolatadan uzak durmak zorunda kalabilir.

Çikolata Hediye Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hediye çikolata seçerek özel günleri unutulmaz kılmak için dikkat edilmesi gereken ilk detay, sağlıklı ve kaliteli olup olmadığıdır. En nitelikli çikolatalar, kakao oranı yüksek olan çikolatalar olarak karşınıza çıkar. Ayrıca sağlık konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamamak için, doğal malzemelerle üretilen ve hiçbir katkı maddesi içermeyen çikolataları tercih etmek önemlidir. Bu sayede sevdiğiniz insanlara hem sağlıklı, hem de lezzet dolu bir jest yapma imkânı yakalayabilirsiniz. Bununla birlikte hediye çikolata seçiminde ambalaj tasarımı dikkat edilmesi gereken detaylardan biridir.

Çikolata; hava, nem ve sıcaklıktan çok fazla etkilenen bir besin olduğu için, ambalaj tasarımı kaliteli ve çikolatanın içerisindeki hava sızdırmaz bir şekilde kapatılmalıdır. Aynı zamanda ambalajın çikolata ile uyumlu olması gerekir. Örnek vermek gerekirse; beyaz çikolata ile uyum içerisinde olan renklerde ve tasarımlarda bir ambalaj tercih etmek, özel günlerde hediye edilebilecek çok daha estetik bir görüntü oluşturacaktır.

Hediyelik çikolata seçiminde firma seçimi, kaliteli bir hediyeye imza atmanın ilk adımıdır. Kaliteli bir çikolata, daha pahalı olsa bile sevdiklerimizi mutlu etmek için harcayacağımız paraya değen bir lezzet sunacaktır. Aynı zamanda hediye olarak seçilen çikolatanın miktarı da çok önemlidir. Bazı hediye çikolatalar, yalnızca birkaç adet çikolatadan oluşurken, bazıları çok daha büyük paketler halinde satışa bulur. Bu yüzden bütçeye uygun bir seçim yapmak da fayda vardır.

Diğer yandan hediyelik çikolata seçerken, karşı tarafında özel tercihlerini de dikkate almak gerekir. Bazı insanlar bitter çikolatayı çok severken, bazı insanlar daha çok sütlü çikolataları severler. Ayrıca bazı insanlar da sağlık sorunlarından kaynaklı glütensiz ya da şekersiz çikolata tercih edebilir.

İris Çiçekçi; çikolata söz konusu olduğunda üst düzey kalite standartlarında tasarımlara imza atan bir firmadır. Öyle ki özel günlerde hayal ettiğiniz çikolata tasarımı ile değer verdiğiniz insanların yüzünde oluşan gülümsemenin sebebi olabilirsiniz. İris Chocolate, özel ambalajlarla birlikte sunulurken, bu ambalajlar çikolatanın kalitesini korumak amacıyla özel olarak üretilir. Aynı zamanda çikolataların içerisindeki hava sızdırmaz yapı sayesinde, kapatılarak tazeliklerini uzun süre koruyabilir durumdadır.

Hediye Çikolata Kutuları İris Çiçekçi Farkıyla

Çikolata, her yaşta her insanı mutlu eden ve heyecan veren bir yiyecek olarak bilinir. Hayatın içerisinde en önemli kararlara, bayramlara, yıldönümlerine, mutluluklara ve daha birçok keyifli ana eşlik eden bu yiyecek sevgiyi gösterme, özür dileme ve özel gün sürprizi duygularında eşlik eden özellikleriyle ön plana çıkar. Uzun yıllardan bu yana hediye alternatif seçeneklerine bir arada sahip olabilmesini sağlayan İris Chocolate, özenli bir şekilde hazırladığı seçkin çikolatalarla hep en özel anlarınızda yanınızda olmaya devam ediyor.

Özel günlere imza atan nitelikli hediye seçenekleri söz konusu olduğunda, her zaman üst sıralarda yer alan İris Chocolate, çikolata ürünlerini diğerlerinden ayıran en büyük özelliği kakao oranı, elde hazırlanma ve çekirdek kalitesiyle dikkat çeker. Aynı zamanda yüksek standartlarda tatları, şekilleri, sunumu ile özgün bir hayal gücü ve ustalık sonucu sizlerle buluşmaya devam eder. Çikolata tasarımları, sütlü çeşitlerin yanı sıra antioksidan bakımından son derece zengin olan ürünler kullanılarak ortaya konulmuş ve birbirinden farklı seçenekler sunan bitter çikolatalardan üretilmiştir.

Üretim aşaması da son derece steril ortamlarda gerçekleştirilen bu hediye türünde, süsleme amacıyla bile olsa herhangi bir katkı maddesi yer almamaktadır. Sevgilinize, annenize, yakın arkadaşlarınıza ve çevrenize özel günlerde mutluluk vermek için ideal bir seçim olan İris Chocolate; seçkin çikolata yelpazesiyle hazırlanan çikolata kutuları arasında en fazla sevdiğiniz tercih ederek zarif kişiliğinizi ortaya koyabilirsiniz.

İris Chocolate; çikolataları en kolay ve özgün şekilde hazırlayarak, koleksiyonumuzun çeşitlerinin bulunduğu belli gramajlarda hazırlanmış kutularla sizlere sunar. Hediye çikolata kutu içerisinde hazırlanan seçkin çikolatalar, sütlü ve bitter kategorisi içerisinde farklı tat ve şekillerde beğenilerinize sunulur. Hayal gücünü zorlayan tatlarla henüz tanışmayan sevdikleriniz için, birbirinden farklı çikolata modellerini sipariş vermek İris Çiçekçi sayesinde çok kolaydır.

Uzak mesafelerin engel olduğu özel durumlarda, hediye göndermeye devam etmeyi sağlayan online hediye gönderme seçenekleri imdadımıza yetişir. Bu mağazalar arasında yer alan ve profesyonel hizmet kalitesiyle rakiplerinden hep bir adım öne çıkan İris Çiçekçi, istek ve ihtiyaçlarınıza uygun çikolata tasarımlarını bulabileceğiniz tek adrestir. Web sitemizde yer alan çikolata kategorisine girerek ‘’çikolata gönder’’ diyerek, sevdiklerinin gününe şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Çikolata akla geldiğinde ya da çikolatayla ilgili herhangi bir şey duyulduğunda herkesin gözünün parlaması tesadüf değildir.

Hediye olarak çikolata gönderimi yapmak, sadece ince düşünceli insanların yapabileceği bir jesttir. Hem ağızları hem de kalpleri tatlandırmak amacıyla biçilmiş kaftan olan İris Chocolate seçenekleri, en sert görünümlü kişilerin bile kalbinin yumuşamasını sağlar. Ayrıca uzaktaki sevdikleriniz için, onları unutmadığınızı ve her zaman sevdiğinizi belli etmenin en zarif yoludur.

İris Çiçekçi olarak sizler için hazırladığımız birbirinden farklı çeşit çikolata tasarımları arasında size ve göndereceğiniz kişiye en uygun olanı tercih ederek, tek tıkla gönderim yapabilmeniz için firma olarak her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Değer verdiğiniz insanlara beklenmedik anlarda hoş bir sürpriz yapmak için web sitemize göz atabilir ve beğendiğiniz çikolata modellerini bütçeye uygun fiyat aralıklarında tek tıkla satın alabilirsiniz.