Kapat
56 ürün bulundu.

Özel Tasarım Çiçekler

Özel Tasarım Çiçekler

Özel tasarım çiçekler; en özel anları unutulmaz kılmak ve zarif çiçekleri kullanarak taçlandırmak isteyen kişilerin ilk tercih ettiği çiçek aranjmanlarıdır. Buna bağlı olarak her insan karşısında sevdiği birinden gelen tasarım çiçek siparişini gördüğünde kendini çok değerli hisseder. Özel tasarım çiçekler, sevdiklerinizin sizin gözünüzdeki yerini somut şekilde görmesini sağlar. Özel günleri anlamlı hale getiren bu tasarım çiçekler arasında yer alan birbirinden zarif çiçekler, sevdiğiniz insanlar için içerisinde farklı anlamlar taşıyan unutulmaz bir hediye seçeneği olarak kabul edilir.

Çiçek hediye etmek, karşı tarafa hissedilen duyguları en özel haliyle iletmek için idealdir. Hissedilen duyguları sözel olarak dile getirmek her insan için çok kolay olmadığından, bu konuda zorluk çeken insanlar için rengarenk çiçekler adeta kurtarıcı görevi görür. Sevgi dilini yansıtmanın en güzel yöntemi olarak kullanılan canlı çiçekler, sevdiği insanları mutlu etmek ve onlara beklenmedik zamanlarda hoş sürprizler yapmak isteyen kişiler için olmazsa olmazdır. Karşısında kocaman bir özel tasarım çiçek buketini gören en sert görünümlü kişilerin bile kalbi bu güzellik karşısında pamuk gibi olacaktır. Özel günleri taçlandırma konusunda başarılı olan tasarım çiçekler, kişisel zevkler doğrultusunda tasarlandığında eşsiz bir jeste imza atmanıza aracı olur. Uzak mesafeleri anlamsız hale getiren mis kokulu taze çiçekler sayesinde dünyanın her yerinden sevdiklerinize aynı gün adrese teslim edilecek çiçekleri tek tıkla sipariş edebilirsiniz.

Canlı çiçeklerin görsel güzelliği ve mis kokusu insan psikolojisine çok iyi gelir. Bu yüzden kutlamalar başta olmak üzere her türlü özel günde bu bitkiler kullanılabilir. Özel günlerde gönderilecek çiçekler de bu özel güne yakışır şekilde aranjman haline getirilmelidir. Görsel olarak tatmin edici güzelliği ile herkesin beğenisini kazanan bu çiçekler, kokusu ve renkleriyle bir araya getirildiğinde özgün tasarımlara dönüşür. Bu nedenle özellikle yaşam alanlarına dikkat çeken bir dokunuş yaparak pozitif enerji ve motivasyon kaynağı olan bu çiçeklerin sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak mümkündür. Günümüz şartlarında bu zarafeti yansıtan bitkilerin ayrıcalıklı özelliklerinin etkisinden kalmayacak insan yoktur. Güzel anları taçlandırmak ve zarif kişiliği ortaya koymak için değer verdiğiniz insanlara karşı hissettiğiniz en samimi hisleri ortaya koyan özel tasarım çiçeklerini kullanabilirsiniz.

Özel Tasarım Çiçek Modelleri

Hayatın içerisinde kutlanması ve hatırlanması gereken çok özel günler vardır. Mis kokulu taze çiçekler bu özel günleri unutulmaz kılmak için her zaman başrolde yer alır. Sevgililer günü, anneler günü, evlilik yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerde özel tasarım çiçeklerin dikkat çeken güzelliğinden faydalanmak sadece ince düşünceli kişilerin tercih ettiği bir yöntemdir. Sevdiğiniz insanlara varlığınızı hatırlamanız gereken özel günler yaklaştığında, İris Çiçekçi web sitesinde yer alan geniş çiçek seçeneklerine göz atarak hangi çiçeği tercih etmeniz gerektiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Özel tasarım çiçek siparişi vermeden önce, sevdiğiniz insanın çiçek zevkini dikkate almanızda fayda vardır. Bu sayede unutulmaz bir jeste imza atabilir ve özel günlere verdiğiniz değeri estetik bir çiçek buketinin gölgesinde ortaya koyabilirsiniz.

Taze çiçekler farklı renk seçenekleriyle her göreni etkisi altına alan eşsiz bir hediye seçeneği olarak yerini korumaya devam eder. Özellikle özgün çiçeklerden oluşan özel tasarım çiçekler, sevdiği insana kucak dolusu bir mutluluk sunmak isteyen kişilerin kurtarıcısıdır. Hediyeleşme yöntemleri arasında tüm zamanların en popüler seçeneği olan canlı çiçek dünyasında bir keşfe çıkarak, en özel anlarda iz bırakmak için bu bitkileri kullanmak çok mantıklıdır. Klasik bir hediye olarak da nitelendirilen bu özel tasarım çiçek modelleri, en doğru çiçeklere yer verildiğinde ilgi çekici bir hediye haline gelecektir.

Her zaman çok özel anlara eşlik eden mis kokulu çiçek seçenekleri, geniş yelpazeye sahip olman bitki dünyasının olmazsa olmazı olarak bilinir. İlgi çeken renkleri, kokusu ve fark yaratan seçkin tasarımlarıyla her biri farklı anlamı içerisinde barındıran bu bitkiler özel günleri anlamlı hale getirmek konusunda oldukça başarılıdır. Bu yüzden hangi çiçeğin ne anlam ifade ettiğini bilmek ve buna uygun seçim yapmak, özel tasarım çiçek buketi oluşturma konusunda yardımcı olur. Çiçek seçimi yaparken değer verdiğiniz insanları mutlu ederken, söz konusu olan özel günün anlamına uygun mesajı içerisinde çiçeklere yönelerek daha ilgi çekici bir sürpriz yapmak mümkündür.

Birbirinden renkli çiçekler arasından seçim yapmak, karşı tarafa kendini çok özel hissettirir. Buna bağlı olarak farklı çiçek türlerinin yarattığı pozitif enerjiden faydalanırken, özel günlerde eşlik edecek çiçekler sayesinde ince kişiliğinizi ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsiniz. Çiçeklerin ferah dokunuşundan faydalanmak için İris Çiçekçi’nin taze çiçek tasarımlarının oluşturduğu eşsiz zarafeti deneyimleyebilirsiniz.

En Beğenilen Özel Tasarım Çiçekler

En beğenilen özel tasarım çiçekler ise şu şekilde sıralanabilir:

Orkide Buketleri: Naif duruşu ile her çiçekten daha farklı bir duruşu olan orkideler, uzun süre boyunca aynı güzelliği muhafaza edebilme özelliğine sahiptir. Yılda 1-2 kez açma özelliği olan bu çiçekler farklı türleriyle doğal olarak dünyada en geniş çiçek ailesine sahip bitki olarak nitelendirebilir. Orkide denildiğinde ilk akla gelen beyaz orkideler olsa bile kırmızı, mor orkide seçeneklerini kullanarak özel tasarım çiçekler oluşturmak mümkündür. Sevdiğiniz kişilere özel günlerde orkide göndermek, en az kırmızı güller kadar coşkulu duyguları uyandırır. Asalet ve masumiyet denildiğinde ilk akla gelen seçenek olan orkideler, özel tasarım çiçekler arasında yer aldığında daha fazla ilgi çeken bir hediye olacaktır. Bu gibi karakteristik özellikleri ile ön plana çıkan bir bitkiyi özel tasarım buketine dâhil ederek karşı tarafa kendini özel hissettirmek her zaman sizin elinizdedir,

Gül Buketleri: Sevgi ve aşkın en özel temsilcisi olarak bilinen kırmızı güller, kokusu ve görsel güzelliğiyle tüm çiçekler arasında farkını ortaya koyar. Eşinize ya da annenize karşı beslediğiniz aşk ve tutkunuzu gülleri kullanarak ifade etmenizi sağlar. Bu yüzden zarafetin temsilcisi kırmızı güller sevdiğiniz insanları mutlu etmek için son derece idealdir. Zarafeti ve inceliği yansıtma konusunda başarılı olan kırmızı güllerin farklı renk seçenekleri de vardır. Birbirinden dikkat çeken renk seçenekleriyle bu zarif bitkiler arasından bir seçim yaparken, hangi durumda hangi renk güllerin daha uygun olduğuna dikkat etmenizde fayda vardır. Kırmızı güllerden oluşan özel tasarım çiçek buketi arasında yer alan diğer çiçekler ile dikkat çekici bir aranjman oluşturmak çok kolaydır,

Lale Buketi: Laleler günümüzde çok sevilen ve gösterişli güzelliği ile diğer çiçeklerden farklı olan bitkiler olarak karşınıza çıkar. Özel günlerde değer verdiğiniz insanlara sunabileceğiniz bu zarif bitkileri kullanarak şık, özgün ve estetik özel tasarım çiçek modelleri oluşturmak mümkündür. Zarif duruşuyla farklı özelliklere sahip olan bu bitkiler farklı renk seçenekleriyle dikkat çeker,

Karanfil Buketi: Dayanıklı yapısıyla dikkat çeken karanfiller, günümüzde trend olan bitkiler arasında yer alır. Klasik ve romantik bir çiçek olarak bilinen karanfiller, şık tasarımlarıyla gören herkesi etkisi altına alır. Karanfil çiçeğinin yanında yer alan diğer çiçek türleri, romantik ve arkadaşça duygularla gönderilmeye uygundur. Sadakat, sevgi ve iyimserlik duygularını temsil eden bu çiçekler, özel olarak tasarım haline getirildiğinde yanına duygu yüklü bir not eklenerek unutulmaz bir hediye haline gelecektir.

Özel Tasarım Çiçek Fiyatları

Özel tasarım çiçek fiyatları, tercih edilen çiçeklerin türüne ve aranjman özelliklerine göre değişir. Ayrıca firma seçimi de fiyat üzerinde doğrudan etkili olduğundan, her zaman nitelikli firmalardan özel tasarım çiçek siparişi vermek gerekir. İris Çiçekçi söz konusu canlı çiçeklerin eşsiz güzelliğini kullanarak özel günlere anlam katmak olduğunda unutulmaz çiçek çeşitlerini bir araya getiren profesyonel bir firmadır. 

Uzun yıllara dayanan çalışma tecrübesinden yola çıkarak değer verdiğiniz insanların yüzünde oluşan kocaman gülümsenenin sebebi olmak için geniş çiçek seçeneklerinin yer aldığı İris Çiçekçi web sitesine göz atabilirsiniz. Bütçeye uygun cazip fiyat seçenekleriyle her zevke hitap eden İris Çiçekçi ’de birbirinden seçkin çiçek modellerini bir arada bularak, tıkla sipariş verebilirsiniz.