Kapat

Çiçekler özel günlerde tercih edilen, güzelliği ve tertemiz kokusu ile herkesi büyüleyen muazzam canlılardır. Kadınlarla bütünleşen çiçekler, günümüzde artık erkeğe hediye olarak da tercih edilmektedir. Özenerek yapılmış, erkeklere özel birçok çiçek aranjmanı bulunmaktadır. Hangi çiçeğin kullanıldığı önemli olmadan, karşınızdaki kişinin sevdiği çiçekler kullanılarak hazırlamış olduğunuz bu şık aranjmanlar onları, oldukça mutlu edecektir. Pek fazla karşılaşılan bir durum olmasada, erkeğe çiçek göndermek oldukça düşünceli bir harekettir.

erkeklere-alinabilecek-cicekler.jpg

Yeni işe başlamış yada terfi almış belki de, hastalanmış bir erkeğe çiçek almak, onu mutlu etmekle kalmayacak oldukça onurlandıracaktırda. Bu noktada erkeklere alınabilecek çiçekler arasında, öncelikle göz önünde olabilen ve bulunduğu ortama şıklık katan saksı çiçekleri yer almaktadır. Bunun yanında gönderilen çiçekler içerisinde, uygun olan bir diğer çiçek ise uzun ömürlü ve dayanıklı olması ile bilinen teraryumlarda kullanılan kaktüslerde, oldukça hoş ve tercih ediliyor çeşitler arasında yer almaktadır.

Aynı zamanda farklı çeşitleri ile bonsailerde, oldukça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Erkeklere Hangi Çiçek Gönderilir ?

Erkeklere çiçeklerden meydana gelen bir hediye göndermek istiyorsanız, aynı zamanda da hem şık hemde bulunduğu ortama bambaşka bir hava katmak istediğinizde birçok çiçek arasında yer alan;

Teraryum: Onun zevkine uygun bitki ve çiçekler kullanarak,yapılan bir küre hem onu oldukça mutlu edecek, hemde birçok farklı tasarım arasında oldukça göz dolduran bir seçenek olacaktır.

Saksı Çiçekleri: Saksı çiçekleri, bulunduğu yaşam alanında onlar için oldukça doğru tercihler olacaktır. Çünkü erkekler, şık aynı zamanda da oldukça sade bitkilerden hoşlanırlar, onlar için bu çiçekler erkeklere hangi çiçek gönderilir diyenler için kurtarıcı bir tercih olacaktır.

Solmayan Güller: Uzun ömürlü olması ile bilinen bu tasarımlar, erkeklere özel bir çiçek tasarımı düşünüyorsanız sizin için doğru bir tercih olacaktır. Çiçek göndermenin en güzel yanlarından biri, karşınızdaki kişiyi değerli ve özel hissettirmelidir. Özel günlerde, tebrik dönemlerinde sıklıkla tercih edilen solmayan güller, birçok farklı renk ve seçenekleri ile oldukça hoş bir seçenek olacaktır.

Erkeklere Alınabilecek 5 Çiçek

Kim demiş erkeklere çiçek gönderilir mi diye. Klişe tüm bu sözlere inat, günümüzde erkeklere hediye olarak sıklıkla çiçek tercih edilmektedir. Bir erkeğe çiçek göndermek kulağa oldukça farklı gelebilir, fakat artık çoğu şeyin değiştiği ve kadınların birçok algıyı yıktığı günümüzde oldukça tercih edilen bir durumdur. Erkeklerde ilgiden, sevgiden ve değer görmekten kadınlar kadar çok hoşlanır ve oldukça mutlu olurlar. Bununla birlikte, onlara gönderdiğiniz bu çiçekler onlara mutlu etmekle kalmayacak aynı zamanda da onurlandıracaktır.

Sizlerde özel günlerinde eşinize, arkadaşınıza, sevgilinize yada yakın akrabanıza hediye tercihi olarak çiçekler seçebilir ve bu çiçeklerle onları değerli hissettirebilirsiniz.

Erkeklere tercih edilebilecek çiçekler arasında ise şunlar yer almaktadır ;

Kaktüsler

Yakınınız olan bir erkeğe özel bir gün için çiçek göndermek istiyorsanız, tercihleriniz arasında ilki kesinlikle kaktüsler olmalıdır. Çünkü kaktüsler, bulundukları ortama oldukça yakışacak olan şık bir dekorasyon bitkisidir. Ayrıca iş hediyesi olarakta, tercih edilebilecek olan şık bir tebrik hediyesi olarakta bilinmektedir. Günümüzde kaktüs oldukça tercih edilen ve birçok tasarıma dahil edilen, bir bitki halinede gelmiştir. Bu sebeple değer verdiğiniz ve mutlu olmasını gerçekten istediğiniz erkekler için, tercih edilebilecek hem şık bunun yanında da oldukça modern bir tercih olacaktır.

Sukulentler

Erkeğe çiçek göndermek istediğinizde, düşünebileceğiniz bir diğer bitki ise sukulenttir. Bu çiçekler, hem çok bakım gerektirmeyen hemde son zamanlarda çok popüler olan çiçekler arasında yer almaktadır. Bunun sebebi ise, oldukça modern durmalarının yanı sıra bulundukları ortama uyum sağlayan ve bakımının hiçbir zorluk gerektirmemesidir. Erkekler için oldukça doğru bir tercih olacak olan bu çiçekler, sade görünümlü olması sebebi ile de onları oldukça mutlu edecektir.

Para Ağacı

Bu çiçek, bir diğer adıyla da refah çiçeği olarak bilinmektedir. Bu çiçeğin özel ve güzel taraflarından biri uğur getireceğine inanılıyor olmasıdır. Bazı inanışlara göre bu çiçek, sahibine zenginlik ve para getirmektedir ve bu sebeplede adına para ağacı denmektedir. Yaşamınızdaki değer verdiğiniz, sevdiğiniz, hayatınızda olmasından hoşnut olduğunuz erkeklerin doğum günleri, yeni iş ve terfi ve daha birçok özel gününde bu çiçekleri tercih ederek onları oldukça özel hissettirebilirsiniz.

Saksı Çiçekleri

Yakınınız olan erkeklerin, doğum günleri yada herhangi bir özel gününde hiç bitki bakmamış olan erkeklerin bile rahatlıkla bakabileceği, saksı çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Birçok farklı çeşit, tür ve boyutta olabilen bu çiçekler pek çok alanda oldukça kolay bakılabilmektedir. Dış mekan ve iç mekan saksı çiçekleri seçenekleri ile de oldukça geniş bir sıkalaya sahiptir. Sizlerde değer verdiğiniz erkeklere, bu çiçeklerden tercih ettiğiniz bir model ile karşınızdaki kişiye, kendisinin her daim aklınızda olduğunu ve sizin için değerli olduğunu hatırlatabilirsiniz.

Orkideler

Orkide gibi zarif ve eşsiz çiçekler ile de karşınızdaki erkeği yeni iş günü yada doğum günü gibi özel herhangi bir gününde mutlu etmek ile birlikte bu seçtiğiniz çiçek ile oldukça gururlandırabilirsiniz.

Erkeğe Çiçek Gönder

Erkeklere çiçek göndermek, kadınlara çiçek göndermek kadar şık ve zarif bir davranıştır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken, genel olarak erkeklerin sade gösterişsiz ve zarif aynı zamanda da, anlamı olan çiçeklerden hoşlandığıdır. Bu noktada, gösterişli aynı zamanda da sade teraryumlar, saksı çiçekleri, bonsai ve kaktüs tasarımları oldukça kurtarıcı olacaktır.

Sizlerin yapması gereken, değer verdiğiniz arkadaşınız, sevgiliz,e şiniz ya da babanız farketmeksizin, sevdikleri ve zevklerine uygun olan çiçekleri seçerek içerisine anlamlı ve güzel notlar ekleyerek, onlara göndermek ve mutluluklarına şahit olmaktır. Bunun için çiçekçilere gitmeye gerek kalmadan, online olarakta gönderim yapabilir ve böylece onlara zamansız mutluluklar yaşatabilirsiniz.

İlgili Ürünler